Need olulised teised

Teised on meie peegelpilt, me näeme teises inimeses sedasama, mida endas. Mõnikord me ei taha tunnistada mõnda osa endast. Me ei saa teisi muuta, jätkem nad siis rahule. Me kulutame suure hulga energiat, püüdes muuta teisi inimesi. Kui kulutaksime poole sellest energiast enda peale, võiksime iseennast muuta, ja kui meie oleme teistsugused, käituvad ka teised meiega teisiti.

Sa ei saa õppida elama teiste inimeste eest. Igaüks peab ise oma õppetükid selgeks õppima. Kui sa nende eest midagi ära teed, siis peavad nad sama uuesti tegema, sest pole seda ise ära õppinud. Nad pole läbi teinud seda, mida pidid.

Sa saad pakkuda teistele positiivset vaimset atmosfääri, kus neil on võimalik muutuda, kui nad seda tahavad. Saada kõigile tuttavatele hoolitsuse, tunnustuse, toetuse ja armastuse mõtteid. Teadvusta endale, et neid mõtteid välja saates saad sa sama tagasi. Tingimusteta armastus on see eesmärk, mida oleme tulnud siia saavutama. See algab enese tunnustamisest ja enda armastamisest. Sa pole siin selleks, et teistele inimestele meeldida või elada oma elu nii, nagu nemad tahavad. Sina saad enese elu elada ainult omal kombel ja käia oma radu. Sa oled tulnud ennast teostama ja väljendama oma armastust kõige kõrgemal tasandil. Oled siin, et õppida ja areneda, võtta vastu ja anda endast kaastunnet ja mõistmist.

Louis L. Hay

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s