Kui elu pakub sidrunit…

….miks mitte teha sellest mahla? 😉

Mõni hetk on elus ilusam kui teine, mõni hetk on kohe väga-väga ilus ..

Olles juba pikemat aega eluaias sidrunit limpsinud, saan aru, kui palju värve ja varjundeid kannab endas selle mahl. Igast kibedast sõõmust võib leida piisakese õrnust, meelaid tundeid ja äraseletamata kauneid uitmõtteid, mis oleks kui… Vahel ongi keeruline püsida lainel ja unustada unistamine, tahaks vaid olla sellessinases õnnehetkes, mis ümbritseb oma maheda meeleolumuusikaga ja õrna puudutusega.

Olen vist armunud headusse, elurõõmu, armastusse… Võtan endale julguse öelda välja, et elu on lill! Ainult anna aega peatumiseks ja märkamiseks, mis värvi on tema õis, mis lõhna ta eraldab ja kuidas õnnestub teda vaadates ilmutada näole iseenesest lapselikult rõõmutäis naeratuse. Ilus on iga päev, mis on elada antud, ilusad on inimesed minu ümber. Maailm särab kirkais värvides  ja universum hoiab mind. Tänan selle eest!

Lauale jääb lebama tühjakspigistatud sidrun. Tema hingekosutav mahl on saanud uue elu minu sees. Alati on midagi, mille eest tänulik ja õnnelik olla. Lähen edasi pea püsti, naeratus suunurgas mänglemas ja hinges lauluviis helisemas. Elan!

slide-5-728

Pilt võetud siit http://www.slideshare.net/prpaern/mis-on-armastus-riin-brigitta

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s