Teine peatus (väikese kiiksuga)

Selles  postituses tegin enda jaoks kokkuvõtte “pisikesest” näputööst, millega oma mõnusat beebi ootusaega sisustasin. Vahepeal on aeg kibekiirelt edasi marssinud ning meie elus nii mõndagi muutunud. Sügisest on saanud talv ja sellestki juba pool möödas ning meie peres nüüd kauaoodatud Täpikese asemel kaunis ja kallis tütreke Lii Marii (kuigi Täpikese nimest pole me sugugi loobunud ja hellitame oma Päikesekiirt sellega ikka edasi).

Tänaseks on need motiivid ühtepidi ka kokku heegeldatud. Pildi tegin õues just seetõttu, et seal kajastuks ka aja kulgemine. Üks lumevaibal ja teine loojuva päikese  paistel. Õiged värvid on lume peal näha.

Edasi tuleb teistpidi ka motiivid ühendada ja siis jääb veel välja mõelda äärepitsi muster. Hakkasin ette kujutama, milline see välja võiks näha, kui ühel päeval oma laudlina serval sellist pika ninaga tegelast märkasin. Hiilis teine seal tasasel sammul, et märkamatuks jääda, aga ei. Püüdsin ta pildile ja avastasin, et on päris vahva sell. Eks varsti ole näha, kas meie voodikatte serval ka mõni selline tegelinski olema saab. 😛

dsc_0636

 

Advertisements

One thought on “Teine peatus (väikese kiiksuga)

  1. Pingback: Sofikene

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s